BRAVO 43 (de)

18. října 2008 v 12:36 | Stacia |  Německý
"Chrisův smutný život po US5" a pár výstřižků!- výstřižky


Jeho smutný život po US5

  • Chris - před dvěma měsíci ještě slavná hvězda boybandu!
  • Teď si říká Matthias!
  • Ostříhané vlasy, kouzlo je pryč!

Krátké vlasy, Malá bradka. Na cestě na obyčejném kole z obchodu. Nepochopitelný, ale tento nenápadný typ byl ještě před osmi týdny slavná super star: Chris Watrin (20) ex-člen celosvětově úspěšného boybandu US5. Bravo vyslídilo, že dřívější ideál dívek je teď v Berlíně. Co je za touto změnou: žádná stopa po lesku popové hvězdy. Chris byste po čase sotva poznali! Jeho nový život jako "NORMÁLNÍ"začal 20. srpna, kdy náhle odhodil svou popovou kariéru. Odůvodnění bylo takové: Jsem tělesně i psychicky na konci."

Diagnóza: syndrom vyhoření. Vina na všem: skupina. "US5 se potopili. Už nikdy jeho kolegové Jay (26), Richie (19), Izzy (25) a Vinnie (16), se kterými prožil přes tři roky svého života a které označoval jako "nejlepší přátelé", právě jim řekl na shledanou. Do teď od něho neexituje jediný životní signál. "Je to jako by nám umřel bratr", tak to komentoval pro Bravo Richie.

A dřívější Chris není už tak skutečný: perfektně vypadající styl, blonďatý stylový účes, jeho dřívější znal je proč!

Vzhled města: krátké strniště. Místo vzhledu pro třpytivé jeviště jsou teď jeany a černá bunda. Hadry z obchoďáku, které by ještě za doby se skupinou dostával jako dárek od drahého života , které teď obnosil! Šílenství: Během doby kdy byl hvězdou se nemusel zajímat ani sekundu o svoje oblečení! Všechno je za ním! Když teď potřebuje nové věci, musí si je sám obstarat a zaplatit!

Poprvé v životě - se Chris se rozhodl pro toto: Je teď student, navštěvuje gymnázium v Berlíně, protože si chce dodělat maturitu.

Zvláštní: Chris si stěžoval při odchodu z US5, že trpěly všechny kontakty v jeho rodném městě Kolíně. Přece místo toho by teď měl být doma, ale on zůstal ve svém bytě v Berlínské městské části Wilmersdorf a ještě k tomu je v blízkosti hlavní ubytování skupiny.

Extrémní: Kde by ho prosili dříve jeho fans na ulici o autogram, tam se dnes schovává. Krátce jako ex-zpěvák byl na jedné party osloven jako Chris, popřel svojí skutečnou identitu. Informátor Brava: Chris se teď jmenuje Matthias. Jednou, když byl poznán, popřel to, že je Chris z US5 a tvrdil, že je jen zpěvákovi podobný." Jak teď přece jen žije? Jako Matthias?

Pevná pravda: Během dřívějšího jeho dne bylo pro něho všechno organizováno, teď se musí o všechno zajímat on sám! Místo denních chutných ceteringů postoupil vpřed, chodí teď sám do supermarketu a vleče si tašky domů. Už nikdy více mastné limuzíny, které na něho vždycky čekali a všude ho odvezli, teď jen kolo na dvoře. A když si chce Chris alias Matthias večer jít zatancovat, tak už nepůjde přes červený koberec pro VIP hosty, ale poslušně stojí v radě před vstupem.... Takhle vypadá jako život jako ex-hvězdy! Mezitím zbývající čtyři členové prožívají mega úspěšné prázdniny v podobě spolupráce na soundtracku k HSM 3, žije Chris svůj anonymní život v německém hlavním městě. Jako jeden z mnoha. Chtěl to tak záměrně.....


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.