Jayovo interview pro Thüringer Allgemeine

18. října 2008 v 12:59 | Stacia |  Tariq Jay Khan
Jay podal novinám Thüringer Allgemeine rozhovor, který se týkal HSM3, budoucnosti US5 a mnoho jiného...
Jak si vysvětluješ šílenství kolem HSM3, které se děje?
Jak vysvětlit tento fenomén? Něco jako High school musical se povede jednou za 20 let a pak jeho kouzlo uděří celý svět. Televizním filmům se to optě výborně povedlo. Mnoho lidí si myslí, že muzikál je něco pro staré lidi. Před pěti lety neměl nikdo muzikál udělaný přes počítač. HSM tento žánr nově založil.
Jaký fenomén se skrývá za boybandy?
Nemůžete všem přistřihnout hřebínek. Naši fans nejsou hloupí a umějí rozlišovat mezi dobrými a špatnými kapelami. V zábavním sektoru mají boybandy své pevné místo, podívjete se třeba na Take that nebo na New kids on the block. Existují 20 let a pořád mají sůvj účel, plní stadiony po celém světě. tento koncept se během let mění a čas ho akceptuje. Nechci Beatles označit jako boyband, oni jsou legenda. Ale je to pořád to samé schéma: 4 mladí kluci s mladým publikem, které se skládá hlavně ze žesného pohlaví. Nevypadají špatně, oblékají se podobně a mají hodně zábavy na scéně. Tento kocept přežil celá desetiletí.

Na podiu je taky velká legrace, že jo?
Věřím, že nejenom naši fanoušci, ale i kritici si všimli, že US5 je něco reálného a že ti kluci milují, co dělají. To nás naplňuje. člověk spolu nemůže tak dlouho spolupraovat, pokud to opravdu nemyslí vážně. Na podiu jsme živí, jako herec, když kamera začne natáčet. Milujeme spolupráci s fans a na podiu je hodně zábavy.

S jakými pocity pozoruješ kaiéru Amy Winehouse?
Je mimořádně talentovaná a má mimořádně špatnou figuru. Často je linie mezi těmito extrémy velice tenká. Kdo je velice talentovaný, má většinou o kolečko navíc. Ale tí nechci říct, že to platí i o Amy. Ale samozřejmě má problémy a potřebuje pomoc. Velice doufám, že se obklopí správnými lidmi a křivka se zase zlepší.

Co tě drží od dna?
Rodina a přátelé jsou základ. Mnoho lidí v tomto oboru končí v drogách nebo se utápí v alkoholu. Jednoho dne se probudí ve svém sídle v Beverly Hills a ptají se sami sebe, kde zůstali jejich přátelé. Mají tak akorát jejich e maily a telefonní čísla a pravděpodobně už josu taky odloučení od rodičů. Pro co pak ještě žít? Všichni udržujeme velmi úzké vztahy s našimi rodinami a přáteli a dělám vše, abychom si je udrželi.

Kde nyní žiješ?
Momentálně je naše základna ještě Berlín, protože zde sídlí naše produkční firma, ale jsme připraveni na stěhování. Brzy se budeme stěhovat do L.A., kde budeme dělat naši vlastní show. Dříve jsme tam byl témeř jako doma. Moje matka žije v Londýně, což je jen 2 hodiny cesty letadlem. Já jsem se svojí rodinou žil dlouhá léta v Berlíně. Ostatní byli tak trochu návštěva, nyní obracím list a budu se stěhovat. Jsem šťastný za kluky, kteří budou moci být se svými rodinami.
A o jakou show se jedná? Půjde o jednu založenou kapelu z Evropy, která se skládá převážně z členů z Ameriky. Skupina se vrátí zpátky do Ameriky, kde všechno začalo. Nyní, když už jsou známí v Evropě a v Asii se vracejí domů, kde je sotva někdo zná. Podaří se jim zde také průlom? Bude to na půl reality show a na půl dokument.

Co si vlastně myslíš o Tokio Hotel?
4 kluci z východního Německa, včetně Georga a Gustava, cestují po celém světě a mají úspěch. Bill je fantastický frontman, to už jsem řekl. Úplně rozumím, že teenareři na celém světě se s ním dokázali zidentifikovat. Je dobrý bavič a kluci dělají dobrou muziku. Máte náš respekt.

Jak vypadá vaše budoucnost??
Museli jsme se vyrovnat z odchodem Mikela a Chrise, což jiným boybandům v minulosti zlomilo vaz. Ale my jsme pořád tady. To ukazuje, že bereme tuto věc velmi vážně. Ještě nějakou dobu spolu zůstaneme. Samozřejmě si vezmeme někdy pauzu a budeme se věnovat vlastním projektům, ale potom se vrátíme jako kapela.

Hledáte nového člena?
Máme oči otevřené, což nepopíráme. a určitě se nikdy nebudeme jmenovat US4, to je jisté. Ve čtyřech jsme se docela sehráli, proto nemusíme spěchat. Ne každý typ umí zpívat a hodí se do US5. Musí to být přesně to pravé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.